Otrzęsiny klas czwartych

Dnia 3 października odbyły się otrzęsiny klas czwartych, w których wzięły udział dwie klasy: 4a i 4b. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali podchody na terenie naszej szkoły, wraz z wieloma ciekawymi konkurencjami. W całej organizacji tego wydarzenia należy podkreślić entuzjazm i zaangażowanie młodzieży ze starszych klas.
Z ochotą włączyli się w działania SU, aby godnie przywitać młodsze koleżanki i kolegów w społeczności starszych klas.
Uczniowie klas czwartych musieli się wykazać umiejętnościami: współdziałania w grupie, wiedzą o szkole, inteligencją i sprytem. Nieodzownym elementem ich działań była zdrowa rywalizacja i dobra zabawa. W tych wszystkich zmaganiach dzieci wspierały panie wychowawczynie. Klasę IVa prowadziła jak wulkan energii- pani Agnieszka Tomczyk-Gajewska, a IVb przewodziła jak słoneczny promyk ciepła – pani Kasia Niedziółka.
Wśród zadań do wykonania były między innymi: prezentacja swojej klasy, elementy wiedzy o szkole oraz konkurencje sportowe, z elementami stylizacji na dorosłych obywateli i integracji z dzikimi zwierzętami. Prawie projekt unijny… :). Następnie dzieci były lekko niezawodne testując w ciemno nowe smaki. Odkryły również swój talent dziennikarski przeprowadzając ekskluzywny wywiad z panią, która zajmuje się finansami w naszej szkole. Gdyby ktoś jeszcze nie odgadł o kim mowa, to podpowiem, że jej ulubiony kolor to biały. Klasy czwarte wykazały się niezwykłą kreatywnością i talentem rysując portrety swoich pań- wychowawczyń – Nic dodać, nic ująć 😉 .
Wszystkie te konkurencje klasy czwarte zdały celująco i zostały przyjęte do grona starszej społeczności naszej szkoły! Od Samorządu Uczniowskiego i pani Wicedyrektor dostali pamiątkowe dyplomy i słodki poczęstunek. Dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst i zdjęcia: Samorząd Uczniowski