Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt III miejsce

W Dniu 7.03.2023 roku w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt. Koszykarki pod opieką pani Ewy Sławińskiej rozegrały turniej eliminacyjny pokonując kolejno SP11, SP9 oraz SP7. Dziewczęta zajęły pierwsze miejsce w grupie i do następnego etapu przystąpiły pełne nadziei na rozegranie dobrego turnieju finałowego.

W półfinale naszym przeciwnikiem był faworyt całych rozgrywek SP4. Po wielce emocjonującym i wyrównanym początku spotkania w grę naszych dziewcząt wkradł się chaos. Skutkiem tego ten pojedynek zakończył się naszą porażką. Ostatecznie zagrałyśmy mecz o trzecie miejsce z gospodarzami turnieju. Nasze zagrywki taktyczne i determinacja pozwoliły nam zdecydowanie wygrać ten pojedynek i stanąć na podium. Drużyna dziewcząt z SP1 zdobyła III miejsce w powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej kategoria młodzież.

Skład drużyny:

1. Antonina Sabiniak 8c