Lp. |
Nazwisko i imię |
Nauczany przedmiot |
1. |
Olszewska-Silna Magdalena |
dyrektor szkoły, język polski |
2. |
Chomacka Jadwiga |
wicedyrektor szkoły, język polski |
3. |
Batok Jolanta |
język polski |
4. |
Bieluga Małgorzata |
edukacja wczesnoszkolna |
5. |
Borkowska Urszula |
chemia, biologia, przyroda, informatyka |
6. |
Buzuk Katarzyna |
plastyka, wychowawca świetlicy |
7. |
Cabaj Patrycja |
pedagog, nauczyciel współorganizujący kształcenie, terapeuta |
8. |
Domańska Kinga |
pedagog, terapeuta |
9. |
Dyć Ireneusz |
wychowanie fizyczne |
10. |
Gomza Ariadna |
język angielski |
11. |
Hardej Jolanta |
nauczyciel bibliotekarz |
12. |
Hardej Paulina |
edukacja wczesnoszkolna |
13. |
Izdebska-Pietrzycka Angelika |
nauczyciel współorganizujący kształcenie |
14. |
Jaroszczyk Małgorzata |
język polski |
15. |
Jastrzębska Tatiana |
język polski, religia |
16. |
Jurzyk-Niedziółka Ewa |
język niemiecki, nauczyciel bibliotekarz |
17. |
Kacprowska Barbara |
matematyka |
18. |
Karpińska Agnieszka |
historia, wiedza o społeczeństwie |
19. |
Karwowska Justyna |
nauczyciel współorganizujący kształcenie, terapeuta |
20. |
Kępa Dorota |
geografia |
21. |
Kieczka Iwona |
wychowawca świetlicy |
22. |
Klimczyk Karolina |
edukacja wczesnoszkolna, logopeda, terapeuta |
23. |
Kondraciuk Dorota |
historia, nauczyciel bibliotekarz |
24. |
Kościesza Ewa |
nauczyciel współorganizujący kształcenie |
25. |
Kozioł Magdalena |
matematyka |
26. |
Kubuj Ewa |
edukacja wczesnoszkolna |
27. |
Kulicka Monika |
wychowawca świetlicy, terapeuta |
28. |
Kulicki Jacek |
informatyka |
29. |
Kuligowski Paweł |
wychowanie fizyczne |
30. |
Łada Karolina |
język angielski |
31. |
Matyszczak Magdalena |
nauczyciel współorganizujący kształcenie, terapeuta |
32. |
Mazur Mariusz |
nauczyciel współorganizujący kształcenie |
33. |
Mendza Joanna |
pedagog specjalny, nauczyciel współorganizujący kształcenie, terapeuta |
34. |
Mościcka Justyna |
edukacja wczesnoszkolna |
35. |
Ostojska Monika |
edukacja wczesnoszkolna |
36. |
Paczuska Maria |
fizyka |
37. |
Paczuska Weronika |
język angielski |
38. |
Pniewska Beata |
edukacja wczesnoszkolna |
39. |
Pniewska Magdalena |
nauczyciel współorganizujący kształcenie, terapeuta |
40. |
Poślada Mariusz |
edukacja dla bezpieczeństwa, technika |
41. |
Rudnicka Małgorzata |
muzyka, plastyka, wdż |
42. |
Sawicka Urszula |
matematyka |
43. |
Sławińska Ewa |
wychowanie fizyczne |
44. |
Sollich Agnieszka |
biologia, przyroda, doradztwo zawodowe, wychowawca świetlicy |
45. |
Strus Kinga |
psycholog, terapeuta |
46. |
Tomaszewska Aneta |
wychowanie fizyczne |
47. |
Tomczyk – Gajewska Agnieszka |
wychowanie fizyczne |
48. |
Wawryniuk Izabela |
nauczyciel współorganizujący kształcenie, terapeuta |
49. |
Winogradowa Marina |
religia |
50. |
Wysocka Ewa |
nauczyciel bibliotekarz, wychowawca świetlicy |