Papieskie Kremówki A.D. 2015

W związku ze zbliżającym się XV Dniem Papieskim serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły na Papieskie Kremówki A.D. 2015! Kiermasz ciast, ciasteczek i innych pyszności odbędzie się 16.10.2015r.(w piątek) na dwóch długich przerwach o godz. 11:30 i 12:30 na szerokim korytarzu na 2. piętrze.
Zebrane przez nas pieniądze zasilą konto Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera uzdolnioną młodzież z małych miejscowości z ubogich rodzin.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału.

P. Agnieszka Karpińska
P. Marina Winogradowa