Szachowe Mistrzostwa Oświaty

W dniu 3 października odbyły się IV Szachowe Mistrzostwa Oświaty, w którym wzięli udział reprezentanci naszej szkoły. Wspaniałe wyniki osiągnęły nasze zawodniczki:

• Antonina Babicz zdobyła 2 miejsce, co jest ogromnym sukcesem i świadczy o jej determinacji oraz umiejętnościach szachowych.
  • Natalia Masternak uplasowała się na 5  miejscu, również zasługując na gratulacje za doskonałą grę.

Pozostali uczestnicy z SP1 (Wiktor Supeł, Sebastian Karkuzewicz, Jakub Hoduń, Igor Gabryszewski oraz Miłosz Podniesiński) zajęli miejsca w środku tabeli, co pokazuje, że wszyscy zawodnicy wykazali się zaangażowaniem i chęcią do nauki.

Gratulujemy wszystkim reprezentantom naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów w przyszłych turniejach!

Tekst i zdjęcia: I. Dyć