DZIEŃ DZIECKA W KLASIE IVB

Dnia 06.06.2024r. klasa IV b razem z wychowawczynią p. Agnieszką Sollich wspólnie spędzili Dzień Dziecka w Centrum Treningu G4 w Siedlcach. Uczniowie
w bardzo aktywny sposób spędziły 2 godziny treningu pod okiem doświadczonego trenera.
Zajęcia sportowe niosą naszym pociechom wiele korzyści. Ruch zbawiennie działa na ciało, dotleniając organizm wzmacniając kości i mięśnie dziecka. Przyjemność płynąca z aktywności fizycznej ma wspaniały wpływ na umysł dziecka.
Zajęcia sportowe rozwijają zmysły, przede wszystkim wspomagając równowagę i koncentrację. Aktywność fizyczna niweluje stres, nadmiar energii i skutecznie odwraca uwagę dziecka od złych myśli nawet w gorszy dzień.
Na konie mieliśmy pyszny poczęstunek. Dzieciaki zmęczone ale bardzo zadowolone wróciły do szkoły.

Tekst i zdjęcia: p. Agnieszka Sollich