Podsumowanie XX Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej

Obrazek: SCDiDN Siedlce

24 maja 2024 r. w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach odbyło się uroczyste podsumowanie XX MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI PRZEDMIOTOWEJ, której organizatorem jest Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. W uroczystości wziął udział Prezydent Miasta Siedlce, doradcy metodyczni SCDiDN, dyrektorzy szkół podstawowych Miasta Siedlce, laureaci Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej wraz z rodzicami oraz nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do konkursu. Było bardzo uroczyście i dostojnie. Uroczystość uatrakcyjniły występy uczennic szkoły muzycznej, a na zakończenie na wszystkich zebranych czekał jubileuszowy tort.

Z wielką radością informujemy, że laureatami tegorocznej Ligi Przedmiotowej zostali uczniowie naszej szkoły, z przedmiotu historia I miejsce Szymon Ciszewski z kl. 8a (nauczyciel p. Agnieszka Karpińska) oraz z przedmiotu matematyka – III m. Wiktor Supeł z kl. 7a (nauczyciel p. Magdalena Kozioł).

Serdecznie gratulujemy Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom, życząc dalszych sukcesów!

Tekst i zdjęcia: Magdalena Olszewska-Silna