💪🏃 CZWÓRBÓJ LA 💪🏃

Dnia 10.05.2022 na stadionie lekkoatletycznym Ośrodka Sportu ARMS w Siedlcach rodbyły się zawody w Czwórboju LA dziewcząt i chłopców. Dziewczęta z naszej szkoły uczestniczyły w czterech konkurencjach : bieg na 60m, bieg na 600m, rzut piłeczką palantową, skok w dal, zdobywając VII miejsce na 9 startujących szkół siedleckich.

W kategorii chłopców udział wzięło 12 drużyn a nasz zespół zajął 9 miejsce. Chłopcy również startowali w czterech konkurencjach : bieg na 60m, bieg na 1000m, rzut piłeczką palantową, skok w dal, zdobywając IX miejsce na 12 startujących szkół siedleckich.

Skład reprezentacji: Michalina Babicz 4a, Amelia Czarnocka 4a, Weronika Lewtak 4a, Zofia Sobczak 4a, Aleksandra Oksiejuk 4c, Julia Sakowska 7c, Mikołaj Fryś 4a, Tobiasz Kazimierczak 4a, Filip Osypiuk 4a, Wiktor Wyszomierski 4a, Igor Lemieszek 6a, Dawid Wasiak 6a.

Serdecznie dziękujemy uczniom za duże zaangażowanie podczas zawodów, widać duży potencjał w drużynie, systematyczna praca i zaangażowanie przyniosą pozytywne efekty w przyszłych zawodach.

Gratulujemy postawy i życzymy dalszych sukcesów.